Žymos: pluošto sc, dragon megztinis, fiber optic patch kabelis 50m, apc jungtis, kabelis "dupont", PK UPC, megztinis, conector sc upc, 5m toslink, patalpų optinio pluošto lašas kabelis.

€10.61
  • Yra sandėlyje
  • w9407


  • kabelio medžiaga: PVC
  • Modelio Numeris: SC/UPC-SC/APC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: YOUYSI
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Kabelio Skersmuo: 2.0 mm

10VNT Simplex SC/APC-SC/UPC fiber optic patch cord Laidas 1m/2m/3m/5m/10m fiber optic jumper kabelis 2.0 mm

Programos

Kabelinės televizijos Optinio pluošto ryšių sistemos, Optinio duomenų perdavimo Pastato prieigos prie tinklo Kabelių sistema, ODF FTTX

Savybės

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių Geros echangeabilityGood Patvarumo ir Aukštos temperatūros stabilumas CE,ROHS,FCC

Savybės

1) Jungties tipas: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Rėmelis Pabaigos-veido: PC, UPCAPC 3) Core Tipas: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM): 50/125um arba 62.5/125um) 4) Kabelis Kiekis: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kabelio Skersmuo: 3.0 mm,2.0 mm, 0,9 mm 6) Kabelio Ilgis: 1, 2, 3 metrų ar individualų 7) Kabelio tipas: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenume ,Šarvuotos



Javier Enrique Gomez
2021-01-22
5/5
Fast delivery good seller

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai