Žymos: huepar, dėžutės gitaros pasiimti, kuka robotas, aukštos kokybės elektrinių gitarų, akustinė gitara profesinės, šokolado gitara, bass electr, left handed gitara les, gibson paul elektrinė gitara, LAFVIN.

€243.04 €270.05
  • Yra sandėlyje
  • w1059Jei gitara nuorodą pavadinimas rodo atveju, nėra būtinybės pertvarkyti atveju.

Gali duoti man gitara nuotraukas ar nuorodas norite.Mūsų gamykloje gali suteikti arba tinkinti PAKETAS

Jei gitara yra be atveju, bet bus saugiai supakuoti ir išsiųsti į profiliuotas putų konteinerių.

Mes teikiame aukštos atveju ir maiše.Jeigu jums reikia kietos atveju daugiau

Bosinė gitara atveju $78

Akustinės gitaros dėklą $78

Įprastos gitaros dėklą $66

dvigubas kaklo gitara atveju $98

yra būtina.

Mokėjimo būdai apima www.vingriu12.lt sąlyginio Deponavimo

Pastaba:tai, ką matote, yra tai, ką jūs gaunate!

Nes mūsų nuolat atnaujinti, retkarčiais dar šiek tiek trūksta dydžio ar prekės, Mes `ll pasakyti, kad jums pirmą kartą.Siekiant išvengti išskirtinių klausimų, prašome užtikrinti, atsakyti į prieš mūsų rankų.Kitaip užsakymo gali` t eiti ant ratų.

Jeigu Jums reikia kietos atveju, daugiau $78 yra būtina.Jei norite pirkti hardcase, prašome susisiekti su manimi

Apie Mus:

Aš esu tiekėjo, Kinija, Jūs žinote, kad Kinija `s darbo jėga yra labai garsus, pigiau ir yra labai griežta, todėl daug žinomų .Yra pasirinkti, Kinijoje gamyba bazę, tai yra, kodėl Kinija gali turėti tiek daug, tai tiesiog yra perprodukcija, kad yra .taigi, prašome pateikti užsakymą su mumis.

Mūsų gamykloje, dauguma mūsų gitaros yra pagamintas iš raudonmedžio.Taip pat yra keletas gitara yra pagaminti iš klevo.Kitos dalys ir paėmimas turi importo iš Korėjos, tankis ir plotis kiekvienas gabalas yra skirtingas.Taigi, tai yra neišvengiama, kad ten bus kai dėmės ant gitaros.Parduodant tokios gitaros, jūs galite pakeisti šį trūkumas pranašumą, jums gali pasakyti savo klientą, kad kiekvienas gitara turi savo unikalų išorės ir tono spalva.Ji, bus gerai!

Aš pack kiekvienas būtų labai atsargiai, visus langelius atvykti bus apsaugoti, geros būklės!!!Įsitikinkite, kad jie pasiekia jus tip top formos.

Grąžinimo Politika:

Mes siūlome jums visą grąžinamosios išmokos tik elementas, kurį gavo, yra sJumagul Kg91
2020-09-05
1/5
Sadly the guitar never arrived, after buyer protection was nearly running out, I contacted the seller. Who was very friendly, but had to tell me the guitar never left the factory. So he refunded me.
Izarina 1991
2020-12-03
5/5
A wonderful guitar! Great packaging so it all arrived. The price should be supplemented with customs duty and VAT, which the seller may not inform about. It's not a big amount so it's worth it for the price anyway. 1120 PLN + 320 PLN customs duty and VAT. The guitar hums a little on the amp, so shielding needs to be done and new strings attached. The set includes a cable, an Allen key and a belt. From a distance of 1m, you cannot see any blemishes on the paintwork. There is a slight stain, but you can hardly see it. The soundboard is great for boosting the sound of the guitar. You can play without connecting to an amplifier. I recommend the seller and the guitars. Thank you very much.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai